ACME Europe i AULA Gaming prezentowane podczas IFA Berlin 2017

 
 
 
 

Nowości ACME Europe i AULA Gaming podczas IFA Berlin 2017

 

Podczas berlińskich targów IFA, które odbyły się w dniach 1-6 września 2017, na stoiskach naszych partnerów handlowych UFP oraz DGH, prezentowane były najnowsze koncepty marek ACME Europe i AULA Gaming.

Wśród nowości ACME Europe można było zobaczyć:

 • Nową linię powerbanków o pojemnościach 10.000 mAh i 15.000 mAh. Niezwykle płaskie i łatwe w przenoszeniu. Zaopatrzone w wysokiej klasy ogniwa litowo-plimerowe, szereg wyjść ładujących oraz unikatową możliwość ładowania zarówno przy użyciu kabla MicroUSB jak i Lightning. W ofercie pojawią się modele zarówno z licencją MFi jak i bez.
 • Nową, zunifikowaną ofertę ładowarek urządzeń mobilnych. Zarówno ładowarki sieciowe i samochodowe, posiadające, w zależności od wersji, od 1 do 5 portów. Nie zabrakło również modeli z technologią Quick Charge 3.0.
 • Ofertę zegarków monitorujących aktywność, która została zasilona przez kolejne, atrakcyjne modele. Jeszcze lepiej wykonane, jeszcze lżejsze, z większymi ekranami oraz panelami dotykowymi.
 • Seria ACT101 jest już w sprzedaży!

 • Drony, których sprzedaż ruszyła tuż przed IFA. W ofercie są 3 modele, zróżnicowane pod względem funkcjonalności i ceny. Zaczynając od wyjątkowo uniwersalnego modelu X8300 Unbeatable, który potrafi startować i lądować na wodzie, poprzez okazały model X8500 Payload potrafiący zabrać na pokład uniwersalną kamerę sportową, aż po zaawansowany model X9100 z wbudowanym GPSem oraz kamerą HD720p.

 • Nowy asortyment przewodów ładujących i transferujących dane, przeznaczonych do urządzeń mobilnych. Modele MicroUSB, Type-C, Lightning (zarówno z MFI jak i bez) Wszystkie przewody wzmacniane, otoczone wytrzymałą plecionką , z metalowymi końcówkami. Objęte są 5 letnią gwarancją.
 • Kompletną ofertę bezprzewodowych słuchawek dousznych Bluetooth. Od modeli podstawowych, przeznaczonych do codziennego użytku, przez modele przeznaczone dla sportowców i kończąc na zaawansowanym, w pełni bezprzewodowym modelu, składającym się z 2 oddzielnych słuchawek dousznych.

 

AULA Gaming zaprezentowała między innymi:

 • Nową klawiaturę mechaniczną dla graczy AULA ASSAULT. Wyposażona w wysokiej klawisze oparte na przełącznikach mechanicznych AULA, kolorowe, zmienne podświetlenie oraz bardzo atrakcyjną cenę będzie prawdziwym hitem na Q4.
 • Klawiaturę membranową AULA MOON SLASHER. Metalowa obudowa, wysokie, podświetlane klawisze oraz antyghosting na najważniejszych z nich to jej główne atuty.
 • Słuchawki 7.1 AULA RAZORBACK. Posiadające duże, wygodne nauszniki, podświetlany, czuły mikrofon oraz system dźwięku 7.1 będą nieocenionym wyposażeniem każdego gracza.
 • Mysz AULA NOMAD zbudowaną na bazie zaawansowanego sensora dla graczy Pixart 3050 o zmiennej rozdzielczości (750/1000/1250/1500/1750/2000 DPI). Wyposażona została w trwałe przyciski omron oraz regulowany polling rate. Posiada atrakcyjne podświetlenie w 6 kolorach oraz w pełni programowalne przyciski.

Wszystkie produkty są oczywiście dostarczane w świetnych opakowaniach zwiększających sprzedaż i zapewniających ujednoliconą, atrakcyjną ekspozycję.

 

Produkty już niebawem pojawią się w Polsce w ofercie autoryzowanych dystrybutorów: TelForceOne S.A. i Incom Group S.A.