Biznesowy prezent od Apple – rynek szybkich ładowarek do iPhone. Zobacz jak Xtorm może w tym pomóc!

Gwiazdka przyszła w tym roku w październiku😃. Przyniósł ją Apple ogałacając z ładowarek aktualną ofertę iPhone'ów. Wytłumaczyli to dbałością o środowisko.

Dla części kupujących to problem, ponieważ kupując iPhone'a, w opakowaniu znajdą kabel Lightning <-> USB-C, więc bez specjalnej ładowarki (takiej z USB-C) nie uda się go naładować.

Nowoczesny iPhone można naładować do 50% w ok. 30 minut.
Musi to być jednak szybka ładowarka (najlepiej min. 20W), z gniazdem USB-C Power Delivery.

Ta sytuacja to dla mnie biznesowy prezent, ponieważ wraz z holdenerską marką Xtorm możemy pomóc oferując szybkie ładowarki, które pozwalają wykorzystać możliwości nowszych "jabłuszek" oraz innych nowoczesnych smartfonów i laptopów.
 
Są 2 modele sieciowe z chipem #GaNFast™, który wydajniej przetwarza większe napięcie i zapobiega nagrzewaniu się ładowarki podczas ładowania.:
 
✅VOLT 18W (z portem USB-C PD i USB-A QC 3.0) - do smartfonów
✅VOLT 65W (USB-C PD) - do smartfonów i nowoczesnych laptopów z gniazdem ładowania USB-C PD
 
oraz ładowarka do auta:
✅24W (USB-C PD i USB-A QC 3.0) - do smartfonów i mniejszych, nowoczesnych laptopów z gniazdem ładowania USB-C PD
 
Więcej o produktach poniżej👇

XA020 XTORM Adapter sieciowy (18W) z wymiennymi wtyczkami

Super szybka, sieciowa ładowarka USB pozwalająca na szybkie ładowanie nowoczesnych smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych zasilanych z USB lub USB-C PD.

Została opracowana z wykorzystaniem nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to na wydajniejsze przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania.
Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze, co wpływa również na ich wagę.
Adapter zostały stworzony specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest wykorzystanie uniwersalnych wtyczek AC (UE, Wielka Brytania, USA) dołączonych do zestawu.
Produkt możemy wykorzystać do ładowania najnowszych smartfonów z wejściem ładowania USB-C 18W, wyposażonych w technologię szybkiego ładowania Power Delivery.

Specyfikacja techniczna:
Wyjście: 1x USB-C Power Delivery 18W / 1x USB-A Quick Charge 3.0 (18W)
Wejście: AC 100V-240V; 50/60Hz' 0,5A
Waga : 53 g / Wymiary: 8 x 4 x 2,8 cm
W komplecie wymienne wtyczki UE, UK

Link do strony Dystrybutora

 

XA030 XTORM Adapter sieciowy USB-C (65W) z wymiennymi wtyczkami

Super szybka sieciowa ładowarka USB pozwalająca na szybkie ładowanie wielu nowoczesnych ultrabooków, laptopów, Macbooków, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych zasilanych z USB-C PD.

Ładowarka XA030 została opracowana z wykorzystaniem nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to na wydajniejsze przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania.
Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze co wpływa również na ich wagę.
Adapter zostały stworzony specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest wykorzystanie uniwersalnych wtyczek AC (UE, Wielka Brytania, USA) dołączonych do zestawu.
Produkt możemy wykorzystać do ładowania nowszych laptopów a nawet powerbanków z wejściem USB-C do 65W, wyposażonych w technologię szybkiego ładowania Power Delivery.

Specyfikacja techniczna:
Wyjście: 1x USB-C Power Delivery 65 W
AC 100V-240V; 50/60Hz 1,5A
Waga : 105g / Wymiary: 8,2 x 4,4 x 3 cm
W komplecie wymienne wtyczki UE, UK

Link do strony Dystrybutora

AU015 XTORM Adapter samochodowy USB-C 24W + USB QC 3.0

2 portowa, szybka samochodowa ładowarka USB.
Podłączana jest do 12V lub 24V gniazda zapalniczki samochodowej.
Pozwala na szybkie ładowanie smartfonów, iPhone'ów, tabletów, iPad'ów oraz mniejszych laptopów z portem ładowania USB-C PD.

Specyfikacja techniczna:
Wejście: 12-24V / 48W
Wyjście: USB-C PD 24W, USB QC 3.0

Link do strony Dystrybutora

Wyłączny Dystrybutor w Polsce: K-Consult Sp. z o.o.

%d bloggers like this: