Co 4 Polak przesiadł się na rower?

We wtorek pisałem, że z powodu pandemii, w związku ze zwiększonym ryzykiem podróży transportem publicznym oraz niewygodą spowodowaną często niedziałającą klimatyzacją (wyłączoną ze względu na bezpieczeństwo) wiele osób przesiadło się do aut. ▶️link

Potwierdza do artykuł zamieszczony we Wprost|Auto. Co więcej, podobno co 4 z nich przesiadł się na rower lub hulajnogę!
Cały artykuł ▶️link.

To bardzo zdrowy i pożądany trend! Zawsze z zazdrością obserwuję sieć infrastrukturę rowerową w Holandii oraz kulturę koegzystencji kierowców aut oraz rowerzystów. W Polsce też wiele się zmienia na korzyść pod tym względem i wierzę, że rower się stanie częstym środkiem transport do miejsca pracy.

Przesiadając się na rower wiele osób z pewnością będzie miało dylemat:
❓wybrać wygodny ale mniej elegancki plecak czy też nieporęczną w transporcie ale bardziej elegancką torbę❓

RivaCase posiada ciekawe rozwiązania 2w1 czyli połączenie plecak z torbą. Kiedy przemieszczasz się jest on wygodnym plecakiem, a kiedy dotrzesz do biura staje się elegancką torbą.
Jest to możliwe dzięki odpowiedniej budowie korpusu, systemowi chowanych uchwytów oraz odpinanym paskom plecaka. Ciekawy pomysł. Więcej info

Ja już od dawna używam plecaka do przenoszenia laptopa. Choć mniej elegancki jest wygodniejszy i zdrowszy dla mojego kręgosłupa.

Rozwiązanie RivaCase pozwala na pozbycie się tego kompromisu.

8290 RivaCase Central Torba/Plecak na laptop 16"

Niezwykle połączenie wygody i funkcjonalności plecaka oraz elegancji torby na laptop z ekranem o wielkości do 16”.

System luźnych pasków oraz chowanych uchwytów sprawia, że kiedy potrzebujesz jest to komfortowy, uniwersalny plecak zaś kiedy już dotrzesz do biura szybko możesz go transformować do eleganckiej torby na laptop.
Doskonale się sprawdza podczas codziennego użytkowania (w szczególności kiedy do pracy dojeżdżasz komunikacją miejską, rowerem lub hulajnogą), podczas podróży służbowych oraz dłuższych wypadów w celach wypoczynkowych.
Zewnętrza powierzchnia torby w kolorze węgla drzewnego komunikuje zaawansowanie oraz profesjonalizm połączone z prostotą formy .

Dodatkowe informacje:
• wnętrze wykonane z materiały wstrząsoodpornego, który zabezpiecza laptopa przed uszkodzeniami
• 3 dodatkowe kieszenie na akcesoria, dokumenty, smartfon, tablet, wizytówki
• podwójne zamki błyskawiczne zapewniają wygodny dostęp do zawartości torby
• miękkie uchwyty oraz pasek na ramię jak również zmiękczone paski plecaka zapewniają pełny komfort nawet podczas długich podróży

Wymiary:
Wymiary zewnętrzne: 315x420x100 mm
Wymiary kieszeni na laptop: 380x275x45 mm
Pojemność: 15l
Waga: 1,223 kg