Słuchawki 7.1 AULA Razorback Gaming już w sprzedaży!

 

 

Słuchawki AULA Razorback Virtual 7.1 Gaming Headset- TOPowy model słuchawek AULA!

Oferta słuchawek AULA Gaming to produkty zarówno dla początkujących graczy jak i tych bardziej wymagających. Najnowszy i najwyższy model, to nauszne słuchawki gamingowe z technologią wirtualnego dźwięku 7.1.

 

AULA Razorback Virtual 1.7 Gaming Headset to duże, wygodnie nauszne słuchawki USB z mikrofonem oferujące z system wirtualnego dźwięku 7.1 dla wymagających graczy.

Technologia wirtualnego dźwięki 7.1 udostępnia zupełnie nowe doznania zwiększając realizm gier jak również dając graczom przewagę łatwiejszej i bardziej precyzyjnej lokalizacji przeciwników.

 

Dodatkowo słuchawki wyposażone zostały w czuły mikrofon umożliwiający komunikację z innymi graczami.

Za wysoką jakość dźwięku odpowiedzialne są 50 mm przetworniki audio, zaś duże, wygodne, pokryte sztuczną skórą nauszniki gwarantują wyjątkową wygodę nawet podczas długich sesji gier.

 

 

 

 

Słuchawki mają wbudowane atrakcyjne, 7-kolorowe, zmieniające się podświetlenie nauszników oraz jednokolorowe (niebieskie), stałe podświetlenie mikrofonu.

Mikrofon umieszczony jest na elastycznym ramieniu co umożliwia jego ustawienie w optymalnej pozycji.

Wygodę użytkowania wspomaga aż 2 metrowy kabel USB w specjalne powłoce zwiększającej jego trwałość i ułatwiającej jego przesuwanie po biurku.

Regulacja głośności umieszczona została w łatwo dostępnym miejscu na słuchawce.

 

 

 

 

 

Pozostałe dane techniczne:

  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Wielkość przetworników: 50 mm
  • Czułość słuchawek: 110 dB ± 3 dB
  • Czułość mikrofonu: -32 dB ± 3 dB

 

AULA Razorback Virtual 7.1 Gaming Headset pakowany jest w świetne pudełko z blistrowanym frontem, przez który dobrze widać produkt.

Zobacz galerię zdjęć

Dystrybucja: TelForceOne S.A. i Incom Group S.A.

 

%d bloggers like this: