Najnowsze kolekcje Tribe prezentowane podczas III edycji Warsaw Comic Con

 

 

 

Warsaw Comic Con to największa impreza popkulturowa w Polsce, podczas której spotykają się fani komiksów, gwiazd filmowych i seriali.

W tym roku po raz kolejny można było zobaczyć najnowsze produkty i kolekcje firmy Tribe specjalizującej się w bazujących na akcesoriach komputerowych i mobilnych, licencjonowanych produktach o charakterze kolekcjonerskim, przygotowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym fanów filmów i komiksów.

Firma ma umowy licencyjne z czołowymi  studiami filmowymi takimi jak: Pixar, Disney czy Marvel co jest dobrą referencją jakości produktów oraz gwarancją potężnej siły marketingowej, generowanej przez premiery kinowe oraz DVD.

Ofertę stanowią między innymi:

  • przenośne pamięci USB
  • powerbanki
  • kable do ładowania smartfonów i transferu danych
  • ładowarki samochodowe, sieciowe
  • słuchawki przewodowe douszne i nauszne
  • etui na smartfony

Wszystkie produkty są estetycznie wykonane, z wysokiej jakości materiałów zapewniających dużą trwałość oraz wygodę użytkowania.

Podczas targów prezentowane były najchętniej kupowane kolekcje t.j. Star Wars, Gra o Tron, Marvel, DC Comics.

Po raz pierwszy została również zaprezentowana najnowsza kolekcja Disney’a:

Nowa kolekcja Disney firmy Tribe prezentowana podczas III edycji Warsaw Comic Con

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także limitowane serie ekskluzywnych zestawów, atrakcyjnie opakowanych, idealnie nadającymi się na prezent.

Najbliższe okazje do wykorzystania potencjału marketingowego kolekcji Tribe to kwietniowa premiera kinowa nowego filmu ze studia Marvel – „Avengers – Wojna bez granic” oraz majowa premiera kinowa filmu „Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie”.

Dystrybucja w Polsce: K-Consult Sp. z o.o.