Spotkajmy się podczas IFA 2018 w Berlinie!

Zapraszamy na IFA 2018!

IFA 2018 logo

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk marek naszych partnerów biznesowych podczas targów IFA, które odbędą się w Berlinie w dniach 31.08..5.09.
Będzie co oglądać! Przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących nowości, które pozwolą Wam z powodzeniem planować sprzedaż w nadchodzących, gorących okresach sprzedażowych!

 

ACME Europe, na stoisku 103 w hali 3.2 zaprezentuje swoje kluczowe kategorie tj. wearables, bezprzewodowe audio, video oraz zasilanie.
Pokazywane będzie również wiele nowości z kategorii smartwatchów, kamer IP oraz elektronicznych smart wag.

Let's meet @ IFA with ACME


Technaxx, na stoisku 102 w hali 17 zaprezentuje całą serię nowych gadżetów, akcesoriów samochodowych, produktów z kategorii
bezprzewodowego audio oraz fitness.

Let's meet @ IFA with Technaxx


Adonit, na stoisku 109 w hali 15.1 pokaże najnowsze produkty z kolekcji stylusów do tabletów, komputerów i smartfonów oraz pierwsze produkty z całkowicie nowego konceptu innowacyjnych akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Let's meet @ IFA with ADONIT

 

Port Designs, na stoisku 211, w hali 12 zaprezentuje nowe produkty z kategorii wieloportowych stacji dokujących do laptopów, filtrów prywatyzujących,  dedykowanych zasilaczy do laptopów, linek zabezpieczających oraz nowe kolekcje plecaków i toreb na laptopy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia podczas IFA 2018!

%d bloggers like this: